Přeskočit na hlavní obsah

CO VŠECHNO OBSAHUJE VAŠE FOTOGRAFOVÁNÍ U MNE?

Často a ráda si povídám o tom, co všechno obsahuje fotografování, které si u mne lidé objednají. Výsledkem nejsou totiž jen fotografie. Celé focení je i krásný zážitek, na který lidé rádi vzpomínají. A zatím každý, přestože na začátku říkal, že se fotí nerad, odcházel s tím, že si focení užil. Což mne moc těší.


A co vše tedy můžete během svého fotografování očekávat?

Krok č.1: Přípravnou konzultaci
Zvu Vás ke mne do studia v Plzni na bezplatnou konzultaci a ukázku studia. Ukážu vám prostředí, ve kterém se budete fotit, můžete si prohlédnout oblečení, které je ve studiu k dispozici k zapůjčení, prohlédnout a osahat si krásné a kvalitní produkty, které nabízím a také probereme podrobnosti focení, které byste si přáli. Ani pro proběhnutí této schůzky nemáte povinnost si focení zarezervovat. Ale pokud se rozhodnete, že byste se u mne chtěli nechat vyfotografovat, velice ráda s Vámi vyberu datum, které Vám vyhovuje. Konzultaci je možné samozřejmě provést i po telefonu.

Krok č.2: Naplánování Vaší fotografické schůzky
Fotografická schůzka je schůzka, při které probíhá Vaše focení. Pro dospělé focení doporučuji začít dopoledne mezi 9 až 10 hodinou. Chcete přece na fotografiích vypadat skvěle. Není proto dobré pospíchat na focení rovnou z práce a stihnout se v jeden den všechno stihnout. Portrétní fotografie si lidé většinou nechávají dělat pouze párkárt za život. Vyplatí se tedy domluvit si na Váš velký den volno. Fotografování dětí může začít i později, ale nedoporučuji začít déle než ve 14 hodin. 

Krok č.3: Doladění detailů Vašeho focení
Většinou včas před focením znovu probereme Vaše přání, jak byste se chtěli nechat fotit. Projdeme různé druhy fotografií, abychom zjistili, které Vás nejvíce oslovují. V závislosti na tom naplánujeme oblečení, jehož výběru doporučuji věnovat velkou pozornost. Velkou měrou se totiž podílí na výsledku fotografování. S výběrem Vám ráda pomohu, případně doporučím varianty dostupné u mne ve studiu. Také Vám zašlu svého on-line průvodce fotografováním, který Vám s přípravami na focení a rozhodováním pomůže.

Krok č. 4: Vaše focení!
Po Vašem příchodu do studia pomalu projdeme opět připravené oblečení, a projdeme jednotlivé styly focení, které daný den vytvoříme. Focení vždy probíhá v poklidné a přátelské atmosféře. Ráda Vám nabídnu vybrané nápoje. Pokud jsou součástí focení služby profesionální vizážistky, začneme s líčením a úpravou vlasů. Tato část trvá hodinu až hodinu a půl, v závislosti na náročnosti úprav. Poté, co schválíte Vaše nalíčení a účes, začneme pomalu fotit. Pomohu Vám, abyste se před kamerou cítili bezpečně a pohodlně. Povedu Vás focením krok za krokem a pomohu Vám s pózováním. Určitě se i hodně nasmějeme a věřím, že tento den bude patřit mezi Vaše pěkné vzpomínky.

Krok č. 5: Výběr fotografií
Zhruba do dvou týdnu po skončení Vašeho fotografování Vás opět pozvu k sobě do studia. Prohlédnete si Vaše fotografie. Budou již upravené a vytištěné, vystavené ve Vaši soukromé galerii u mne ve studiu. Ceny fotografií v ceně fotografické schůzky zahrnuty nejsou, hradí se zvlášť. To, které se Vám líbí a které se rozhodnete koupit, závisí zcela na Vašem rozhodnutí. 

Pokud zvažujete portrétní fotografování u mne, budu moc ráda, když mne kontaktujete na telefonním čísle +420 607 392 911 nebo na e-mailu gabriela@portretygabriela.cz. Každé focení je plně přizpůsobeno Vašim přáním a představám. 

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE - HEREC FILIP ANTONIO

Na internetu byl označen za nejslavnějšího současného českého dětského herce. Také bývá někdy označován jako druhý Tomáš Holý. Nyní již téměř šestnáctiletý herec Filip Antonio začínal ve filmu ve svých čtyřech letech, a to ve snímku Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh. Hudební a herecké vlohy Filip Antonio zdědil bezesporu po své mamince - muzikálové a operetní zpěvačce a herečce Ditě Hořínkové. Mezi další známé filmy, ve kterých účinkoval, patří např. Špunti na vodě, Přání k mání, Duch nad zlato, Jak básníci čekají na zázrak nebo Kouzelník žito.

Bylo mi ctí tohoto mladého talentovaného herce fotografovat.

RODINNÉ FOTOGRAFOVÁNÍ PRO LUCII KŘÍŽKOVOU

Bylo mi ctí přivítat v mém fotostudiu paní Lucii Křížkovou. Moderátorku nejen pořadu Sama doma. Lucie Váchová je vítězka soutěže Miss České republiky v roce 2003. Poté dostala příležitost zúčastnit se jako zástupkyně České republiky soutěže Miss World v Číně a stala se První vicemiss World Sports, což je sportovní soutěž účastnic Miss World. Zahrála také několik drobných filmových či televizních rolí. A pravidelné pořádá různé charitativní projekty. Mimo vše zmíněné je ale především milující máma. Fotografovala jsem především její dvě děti, Davídka a Lolu. Při té příležitosti vzniklo i pár rodinných fotografií.

Manžel Lucie Křížkové - David Křížek - je český profesionální jachtař. Získal mnoho medailí z Mistrovství ČR v různých lodních třídách, celkem čtyřikrát přeplul Atlantský oceán. Stal se profesionálním trenérem jachtingu ve Sportovním centru mládeže, které spoluzakládal. V listopadu 2008 vydal David Křížek svoji první dobrodružnou knihu o přípravě a vlastní účasti v legendárním …

FOTOGRAFOVÁNÍ PRO WEB URČENÝ MAMINKÁM

Prožijte okamžiky těhotenství, porodu a prvních let děťátka v lásce, sebedůvěře a klidu... Pomoci Vám s tím může paní Iveta Hladíková, která nabízí mnoho služeb pro maminky, i pro ty nastávající. Více se můžete dozvědět na jejích internetových stránkách www.4mama.cz. Pro tento web jsme nedávno vytvářely u mne v ateliéru novou sadu fotografií.


Paní Iveta Hladíková je členkou občanského sdružení Mamila, které poskytuje pomoc, poradenství a podporu matkám a dětem po celou dobu trvání kojení. Vystudovala obor dětská sestra a má několikaletou praxi na oddělení dětské onkologie, oddělení transplantace kostní dřeně a nedonošeneckém JIPu ve FN Motol v Praze.

Je certifikovanou chůvou pro děti od narození do 3 let věku. Dále je certifikovanou lymfoterapeutkou přímo u kapacity v tomto oboru MUDr. Bechyněho s praxí v CPM u MUDr. Vlasáka v Praze. V roce 2006 vystudovala obor ošetřovatelství a pedagogika na LF UK. Absolvovala kurz masáží kojenců a dětí a aromaterapie u Mgr. Hašplové. Působí jako uč…