Přeskočit na hlavní obsah

BUSINESS PORTRÉT

Velice ráda vytvářím fotografie, které pomáhají lidem propagovat jejich podnikání a práci, kterou dělají s láskou a zápalem. Je to pro mne pocta, když mi dají svoji důvěru, že společně vytvoříme to pravé, co osloví jejich publikum a posune jejich práci tím správným směrem.


Většinou jde o portrétní fotografie, kterými se lidé prezentují. Příležitostně ale vytvářím i fotografie interiérů nebo produktů. A prezentovat se je i možné reportážními fotografiemi z firemních akcí, které oživí příspěvky na vašem Facebooku i Instagramu.

Možností je tedy spousty. Nejzajímavější v této oblasti ale pro mne je vytváření kontaktů s novými lidmi, jejich poznávání, dovídání se zajímavostí z jejich oboru. S využitím všech těchto nových poznatků se snažím následně vytvořit fotografie, které jim pomohou na jejich profesní cestě.

Minulý týden jsem vytvářela profesní portrétní fotografie pro paní Taťánu Hyťhovou, majitelku v Plzni vyhlášeného obchodu Dům látek. Už samotný název napovídá, že se jedná o obchod s látkami a galanterií. Fotografovala jsem i interiér prodejny. Hlavním důvodem k focení byla publikace Výjimečné ženy v regionu Plzeň. Paní Hyťhová je jednou z žen, o kterých tato publikace pojednává.

Paní Taťána Hyťhová o sobě říká, že již od dětství byla " hadrnice". Šila na panenky, vyráběla různé doplňky Čili volba byla celkem jasná, po studiu oděvní průmyslové školy v Praze působila v oděvnictví. Její nynější obchod navštěvovala hojně již jako zákaznice a ráda tam nakupovala látky. Proto byla velmi šťastná, když se jí podařilo obchod získat. A dodnes je velice ráda, že může obchod řídit a působit tam.

Má ráda design, barvy, tvary, nové věci, a proto i v obchodě pořád doplňuje a rozšiřuje nabídku i služby pro zákazníky. Více než 100letá tradice tohoto obchodu velmi  zavazuje a zároveň povzbuzuje k vymýšlení dalších aktivit. Lidé již obchod Dům látek berou jako trvalou součást centra města Plzně, pro ně tam prostě vždycky byl a bude.

Sortiment obchodu Dům látek, obchodu s již více než 100 letou tradicí si můžete prohlédnout zde.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE - HEREC FILIP ANTONIO

Na internetu byl označen za nejslavnějšího současného českého dětského herce. Také bývá někdy označován jako druhý Tomáš Holý. Nyní již téměř šestnáctiletý herec Filip Antonio začínal ve filmu ve svých čtyřech letech, a to ve snímku Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh. Hudební a herecké vlohy Filip Antonio zdědil bezesporu po své mamince - muzikálové a operetní zpěvačce a herečce Ditě Hořínkové. Mezi další známé filmy, ve kterých účinkoval, patří např. Špunti na vodě, Přání k mání, Duch nad zlato, Jak básníci čekají na zázrak nebo Kouzelník žito.

Bylo mi ctí tohoto mladého talentovaného herce fotografovat.

RODINNÉ FOTOGRAFOVÁNÍ PRO LUCII KŘÍŽKOVOU

Bylo mi ctí přivítat v mém fotostudiu paní Lucii Křížkovou. Moderátorku nejen pořadu Sama doma. Lucie Váchová je vítězka soutěže Miss České republiky v roce 2003. Poté dostala příležitost zúčastnit se jako zástupkyně České republiky soutěže Miss World v Číně a stala se První vicemiss World Sports, což je sportovní soutěž účastnic Miss World. Zahrála také několik drobných filmových či televizních rolí. A pravidelné pořádá různé charitativní projekty. Mimo vše zmíněné je ale především milující máma. Fotografovala jsem především její dvě děti, Davídka a Lolu. Při té příležitosti vzniklo i pár rodinných fotografií.

Manžel Lucie Křížkové - David Křížek - je český profesionální jachtař. Získal mnoho medailí z Mistrovství ČR v různých lodních třídách, celkem čtyřikrát přeplul Atlantský oceán. Stal se profesionálním trenérem jachtingu ve Sportovním centru mládeže, které spoluzakládal. V listopadu 2008 vydal David Křížek svoji první dobrodružnou knihu o přípravě a vlastní účasti v legendárním …

FOTOGRAFOVÁNÍ PRO WEB URČENÝ MAMINKÁM

Prožijte okamžiky těhotenství, porodu a prvních let děťátka v lásce, sebedůvěře a klidu... Pomoci Vám s tím může paní Iveta Hladíková, která nabízí mnoho služeb pro maminky, i pro ty nastávající. Více se můžete dozvědět na jejích internetových stránkách www.4mama.cz. Pro tento web jsme nedávno vytvářely u mne v ateliéru novou sadu fotografií.


Paní Iveta Hladíková je členkou občanského sdružení Mamila, které poskytuje pomoc, poradenství a podporu matkám a dětem po celou dobu trvání kojení. Vystudovala obor dětská sestra a má několikaletou praxi na oddělení dětské onkologie, oddělení transplantace kostní dřeně a nedonošeneckém JIPu ve FN Motol v Praze.

Je certifikovanou chůvou pro děti od narození do 3 let věku. Dále je certifikovanou lymfoterapeutkou přímo u kapacity v tomto oboru MUDr. Bechyněho s praxí v CPM u MUDr. Vlasáka v Praze. V roce 2006 vystudovala obor ošetřovatelství a pedagogika na LF UK. Absolvovala kurz masáží kojenců a dětí a aromaterapie u Mgr. Hašplové. Působí jako uč…