Přeskočit na hlavní obsah

BYLI JSTE S FOTOGRAFOVÁNÍM SPOKOJENI?

Jaké jsou dojmy zákazníků z portrétního fotografování v mém fotostudiu? Líbilo se jim focení? Bylo něco, z čeho měli třeba strach? Odpovědi na tyto a další otázky jedné zákaznice, kterou jsem nedávno měla příležitost fotografovat, si můžete přečíst v tomto článku.OTÁZKA č.1: Měla jste před focením nějaké obavy? Potvrdily se? Pokud ne, událo se místo toho něco jiného?

Před focením jsem měla obavy ohledně toho, zda jsem vůbec fotogenická a jestli dokážu správně následovat pokyny fotografky. Nic z toho se nepotvrdilo, protože fotografka mě díky svým zkušenostem dokázala nasměrovat tak, aby byl výsledný obraz co nejlepší a i já se sobě se na fotografiích líbila.

OTÁZKA č.2: Co se vám na focení líbilo nejvíce a proč?
Nejvíce se mi líbilo, že jsem si užila čas jen sama pro sebe a byla to ideální příležitost opustit každodenní stereotyp.

OTÁZKA  č.3: Doporučila byste focení u mne své nejlepší kamarádce? Pokud ano, co byste jí řekla?
Když bych to shrnula: Nechodíme se fotit každý den a určitě je dobré vybrat fotografa, který má ve svém portfoliu fotky, které se vám líbí a máte podobné představy. A samozřejmě věřit si sama sobě, že fotky vyjdou a věřit fotografce, že když po vás něco chce, ví co dělá :-) (fotografka je za objektivem a vidí vás v pravém světle).

A jak to vidí ostatní zákazníci? To se dozvíte zase někdy příště.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE - HEREC FILIP ANTONIO

Na internetu byl označen za nejslavnějšího současného českého dětského herce. Také bývá někdy označován jako druhý Tomáš Holý. Nyní již téměř šestnáctiletý herec Filip Antonio začínal ve filmu ve svých čtyřech letech, a to ve snímku Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh. Hudební a herecké vlohy Filip Antonio zdědil bezesporu po své mamince - muzikálové a operetní zpěvačce a herečce Ditě Hořínkové. Mezi další známé filmy, ve kterých účinkoval, patří např. Špunti na vodě, Přání k mání, Duch nad zlato, Jak básníci čekají na zázrak nebo Kouzelník žito.

Bylo mi ctí tohoto mladého talentovaného herce fotografovat.

RODINNÉ FOTOGRAFOVÁNÍ PRO LUCII KŘÍŽKOVOU

Bylo mi ctí přivítat v mém fotostudiu paní Lucii Křížkovou. Moderátorku nejen pořadu Sama doma. Lucie Váchová je vítězka soutěže Miss České republiky v roce 2003. Poté dostala příležitost zúčastnit se jako zástupkyně České republiky soutěže Miss World v Číně a stala se První vicemiss World Sports, což je sportovní soutěž účastnic Miss World. Zahrála také několik drobných filmových či televizních rolí. A pravidelné pořádá různé charitativní projekty. Mimo vše zmíněné je ale především milující máma. Fotografovala jsem především její dvě děti, Davídka a Lolu. Při té příležitosti vzniklo i pár rodinných fotografií.

Manžel Lucie Křížkové - David Křížek - je český profesionální jachtař. Získal mnoho medailí z Mistrovství ČR v různých lodních třídách, celkem čtyřikrát přeplul Atlantský oceán. Stal se profesionálním trenérem jachtingu ve Sportovním centru mládeže, které spoluzakládal. V listopadu 2008 vydal David Křížek svoji první dobrodružnou knihu o přípravě a vlastní účasti v legendárním …

FOTOGRAFOVÁNÍ PRO WEB URČENÝ MAMINKÁM

Prožijte okamžiky těhotenství, porodu a prvních let děťátka v lásce, sebedůvěře a klidu... Pomoci Vám s tím může paní Iveta Hladíková, která nabízí mnoho služeb pro maminky, i pro ty nastávající. Více se můžete dozvědět na jejích internetových stránkách www.4mama.cz. Pro tento web jsme nedávno vytvářely u mne v ateliéru novou sadu fotografií.


Paní Iveta Hladíková je členkou občanského sdružení Mamila, které poskytuje pomoc, poradenství a podporu matkám a dětem po celou dobu trvání kojení. Vystudovala obor dětská sestra a má několikaletou praxi na oddělení dětské onkologie, oddělení transplantace kostní dřeně a nedonošeneckém JIPu ve FN Motol v Praze.

Je certifikovanou chůvou pro děti od narození do 3 let věku. Dále je certifikovanou lymfoterapeutkou přímo u kapacity v tomto oboru MUDr. Bechyněho s praxí v CPM u MUDr. Vlasáka v Praze. V roce 2006 vystudovala obor ošetřovatelství a pedagogika na LF UK. Absolvovala kurz masáží kojenců a dětí a aromaterapie u Mgr. Hašplové. Působí jako uč…