Přeskočit na hlavní obsah

CO JE NOVÉHO VE FOTOSTUDIU?

Tento týden byl určitým způsobem zlomový. Podařilo se mi konečně zrealizovat věci, které jsem již delší dobu měla naplánované a stále nebyl čas nebo síla to dotáhnout do konce. Jedná se především o tři záležitosti a ze všech mám velikou radost. Pouze je tu dnes stručně zmíním, protože ráda bych každé z nich věnovala samostatný článek a nechci vás hned připravit o všechno překvapení :-)

Takže zaprvé jde o jedno focení větší skupiny lidí. Druhým bodem je magazín a třetím pak internetové stránky. Více zatím prozrazovat nebudu.

Kdyby toho bylo málo, tak kromě toho se mi ještě konečně podařilo vylepšit i fotostudio. Mám nové bedny na všechny fotografické propriety. Po několika letech už jsem si nové zasloužila. Také mám nový stolek. Je větší než ten starý a konečně vám budu mít kam položit kafe během focení a i fotografie se vám snad díky němu budou vybírat lépe. Dále pak mám krásnou novou skříň. Nahradila starý rozpadávající se regál, takže už nebudete muset koukat na všechno moje fotografické harampádí a budete se u mne určitě cítit moc útulně :-) Když jsme ji sestavovali, vypadalo to, že už za ní budu muset zůstat na vždy, že už nikdy nevylezu. Také mi přibyl nový stojan na šaty (hurá, mohu pořizovat další) a nový vozíček pro odkládání foťáku během focení. Takže ho už snad nebudu při focení hledat. Doufejme. A jako poslední novinka budou zítra snad nové poličky na vaše fotografie.

Je toho celkem dost. A já se stále divím, z čeho jsem unavená. Není to pouze moje zásluha, velký podíl na všem mají i další lidé, za což jim jsem nesmírně vděčná.

Foto už je staršího data. Ale je mé oblíbené.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE - HEREC FILIP ANTONIO

Na internetu byl označen za nejslavnějšího současného českého dětského herce. Také bývá někdy označován jako druhý Tomáš Holý. Nyní již téměř šestnáctiletý herec Filip Antonio začínal ve filmu ve svých čtyřech letech, a to ve snímku Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh. Hudební a herecké vlohy Filip Antonio zdědil bezesporu po své mamince - muzikálové a operetní zpěvačce a herečce Ditě Hořínkové. Mezi další známé filmy, ve kterých účinkoval, patří např. Špunti na vodě, Přání k mání, Duch nad zlato, Jak básníci čekají na zázrak nebo Kouzelník žito.

Bylo mi ctí tohoto mladého talentovaného herce fotografovat.

RODINNÉ FOTOGRAFOVÁNÍ PRO LUCII KŘÍŽKOVOU

Bylo mi ctí přivítat v mém fotostudiu paní Lucii Křížkovou. Moderátorku nejen pořadu Sama doma. Lucie Váchová je vítězka soutěže Miss České republiky v roce 2003. Poté dostala příležitost zúčastnit se jako zástupkyně České republiky soutěže Miss World v Číně a stala se První vicemiss World Sports, což je sportovní soutěž účastnic Miss World. Zahrála také několik drobných filmových či televizních rolí. A pravidelné pořádá různé charitativní projekty. Mimo vše zmíněné je ale především milující máma. Fotografovala jsem především její dvě děti, Davídka a Lolu. Při té příležitosti vzniklo i pár rodinných fotografií.

Manžel Lucie Křížkové - David Křížek - je český profesionální jachtař. Získal mnoho medailí z Mistrovství ČR v různých lodních třídách, celkem čtyřikrát přeplul Atlantský oceán. Stal se profesionálním trenérem jachtingu ve Sportovním centru mládeže, které spoluzakládal. V listopadu 2008 vydal David Křížek svoji první dobrodružnou knihu o přípravě a vlastní účasti v legendárním …

FOTOGRAFOVÁNÍ PRO WEB URČENÝ MAMINKÁM

Prožijte okamžiky těhotenství, porodu a prvních let děťátka v lásce, sebedůvěře a klidu... Pomoci Vám s tím může paní Iveta Hladíková, která nabízí mnoho služeb pro maminky, i pro ty nastávající. Více se můžete dozvědět na jejích internetových stránkách www.4mama.cz. Pro tento web jsme nedávno vytvářely u mne v ateliéru novou sadu fotografií.


Paní Iveta Hladíková je členkou občanského sdružení Mamila, které poskytuje pomoc, poradenství a podporu matkám a dětem po celou dobu trvání kojení. Vystudovala obor dětská sestra a má několikaletou praxi na oddělení dětské onkologie, oddělení transplantace kostní dřeně a nedonošeneckém JIPu ve FN Motol v Praze.

Je certifikovanou chůvou pro děti od narození do 3 let věku. Dále je certifikovanou lymfoterapeutkou přímo u kapacity v tomto oboru MUDr. Bechyněho s praxí v CPM u MUDr. Vlasáka v Praze. V roce 2006 vystudovala obor ošetřovatelství a pedagogika na LF UK. Absolvovala kurz masáží kojenců a dětí a aromaterapie u Mgr. Hašplové. Působí jako uč…