Přeskočit na hlavní obsah

NEZAPOMÍNEJTE NA PAPÍROVÉ FOTOGRAFIE

Kolikrát se vám stalo, že jste ztratili svoji oblíbenou fotografii, protože jste ji neměli vytištěnou? Vsadím se, že se to stalo téměř každému, kdo nyní tento článek čte. Mně už se to v minulosti také stalo.

 V dnešní uspěchané době si vždy plánujeme, že si fotky vytiskneme a  pečlivě uschováme, jakmile budeme mít vhodnou chvíli. Bohužel ale ten správný moment přijde jen málokdy, protože jsme příliš zaneprázdnění. Pak ztratíme svůj telefon, paměťovou kartu nebo se rozbije disk v počítači a my tím ztratíme naše fotografie navždy. A jsme z toho smutní, protože v tom telefonu nebo na zmíněném disku jsme měli fotky prvního úsměvu našich dětí, jejich první krůčky, první všechno!

Mnoho z nás pamatuje ještě diskety. Média se mění, neustále. CD a DVD se již používá jen výjimečně, já už je na fotografie nepoužívám vůbec, a myslím si, že ani USB flash disky zde nebudou neustále.

Proto jsem toho názoru, že je opravdu důležité mít fotografie vytištěné. A z toho důvodu (a i z mnoha dalších) nabízím pouze kompletní a profesionální služby, mé fotografie obdržíte vždy vytištěné. Na kvalitním, značkovém fotografickém papíře. Boxy na fotografie (folioboxy), které jsou součástí mých fotografických balíčků, jsou vyrobeny z archivních materiálů tak, aby chemické látky fotografie během let nepoškodily. Díky tomu se mí klienti mohou ze svých fotografií těšit navždy. Prozkoumala jsem toho hodně, abych svým klientům mohla nabídnout pouze to nejlepší.

Pokud máte zájem investovat do krásných fotografií Vás samotných, Vašich dětí nebo Vaší rodiny, které si bude Vaše rodina předávat z generace na generaci, kontaktujte mne, ráda si s Vámi domluvím termín bezplatné konzultace, kde probereme Vaše představy a budete se moci seznámit s mnou nabízenými fotografickými produkty. Kontakty naleznete na internetových stránkách www.portretygabriela.cz.

Pokud o focení u mne zájem nemáte, doporučuji Vám, abyste si alespoň nechali vytisknout fotografie, které máte doma na počítači nebo ve Vašem telefonu. Byli byste smutní, kdybyste o ně přišli.Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE - HEREC FILIP ANTONIO

Na internetu byl označen za nejslavnějšího současného českého dětského herce. Také bývá někdy označován jako druhý Tomáš Holý. Nyní již téměř šestnáctiletý herec Filip Antonio začínal ve filmu ve svých čtyřech letech, a to ve snímku Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh. Hudební a herecké vlohy Filip Antonio zdědil bezesporu po své mamince - muzikálové a operetní zpěvačce a herečce Ditě Hořínkové. Mezi další známé filmy, ve kterých účinkoval, patří např. Špunti na vodě, Přání k mání, Duch nad zlato, Jak básníci čekají na zázrak nebo Kouzelník žito.

Bylo mi ctí tohoto mladého talentovaného herce fotografovat.

RODINNÉ FOTOGRAFOVÁNÍ PRO LUCII KŘÍŽKOVOU

Bylo mi ctí přivítat v mém fotostudiu paní Lucii Křížkovou. Moderátorku nejen pořadu Sama doma. Lucie Váchová je vítězka soutěže Miss České republiky v roce 2003. Poté dostala příležitost zúčastnit se jako zástupkyně České republiky soutěže Miss World v Číně a stala se První vicemiss World Sports, což je sportovní soutěž účastnic Miss World. Zahrála také několik drobných filmových či televizních rolí. A pravidelné pořádá různé charitativní projekty. Mimo vše zmíněné je ale především milující máma. Fotografovala jsem především její dvě děti, Davídka a Lolu. Při té příležitosti vzniklo i pár rodinných fotografií.

Manžel Lucie Křížkové - David Křížek - je český profesionální jachtař. Získal mnoho medailí z Mistrovství ČR v různých lodních třídách, celkem čtyřikrát přeplul Atlantský oceán. Stal se profesionálním trenérem jachtingu ve Sportovním centru mládeže, které spoluzakládal. V listopadu 2008 vydal David Křížek svoji první dobrodružnou knihu o přípravě a vlastní účasti v legendárním …

FOTOGRAFOVÁNÍ PRO WEB URČENÝ MAMINKÁM

Prožijte okamžiky těhotenství, porodu a prvních let děťátka v lásce, sebedůvěře a klidu... Pomoci Vám s tím může paní Iveta Hladíková, která nabízí mnoho služeb pro maminky, i pro ty nastávající. Více se můžete dozvědět na jejích internetových stránkách www.4mama.cz. Pro tento web jsme nedávno vytvářely u mne v ateliéru novou sadu fotografií.


Paní Iveta Hladíková je členkou občanského sdružení Mamila, které poskytuje pomoc, poradenství a podporu matkám a dětem po celou dobu trvání kojení. Vystudovala obor dětská sestra a má několikaletou praxi na oddělení dětské onkologie, oddělení transplantace kostní dřeně a nedonošeneckém JIPu ve FN Motol v Praze.

Je certifikovanou chůvou pro děti od narození do 3 let věku. Dále je certifikovanou lymfoterapeutkou přímo u kapacity v tomto oboru MUDr. Bechyněho s praxí v CPM u MUDr. Vlasáka v Praze. V roce 2006 vystudovala obor ošetřovatelství a pedagogika na LF UK. Absolvovala kurz masáží kojenců a dětí a aromaterapie u Mgr. Hašplové. Působí jako uč…