Přeskočit na hlavní obsah

POHLED DO ZÁKULISÍ PORTRÉTNÍHO FOTOGRAFOVÁNÍ V PLZNI

Paní Irena vyhrála dárkový poukaz na fotografování v tombole během jedné akce, pořádané v Plzni, které jsem se jako fotografka účastnila. Přibližně za 3 měsíce se mi ozvala, abychom domluvili termín jejího fotografování.


Již během konzultace před focením jsme spolu probrali její představy týkající se nejen fotografií, ale i služeb vizážistky. Také mi sdělila, že by ráda měla i fotografie se svojí vnučkou a dcerou.

Na focení dorazila v 9 hodin ráno. Poté, co jsme naplánovali, které oblečení na focení využijeme, ji začala vizážistka Iva Marková líčit a následně i upravila vlasy. Paní Irena má ráda výrazné líčení, vizážistka tomu svoji práci přizpůsobila. Je velice důležité, aby klient byl při focení se svým vzhledem stoprocentně spokojen. Zhruba v půl jedenácté jsme začali fotit. Střídali jsme různé fotografické styly, aby fotky byly co nejvíce různorodé. Přibližně ve dvanáct hodin dorazila do studia i dcera a vnučka paní Ireny. Nafotily jsme společnou třígenerační fotografii, poté vnučku s babičkou, s maminkou a zcela samostatně.

Portrétní i rodinné fotografování se velice vydařilo. Do dvou týdnů po skončení fotografování přišla paní Irena s rodinou opět ke mne do studia, kde si prohlédla již upravené fotografie, nejdříve na videu a poté v papírové podobě. A ty, které se jí líbily, si vybrala a odnesla rovnou s sebou domů. S balením do folioboxu jí vnučka ochotně pomohla. Paní Irena byla s výsledkem focení velice spokojená a já mohu s radostí napsat, že se jí líbily fotografie všechny.

Pokud zvažujete portrétní fotografování u mne, budu moc ráda, když mne kontaktujete na telefonním čísle +420 607 392 911 nebo na e-mailu gabriela@portretygabriela.cz. Každé focení je plně přizpůsobeno Vašim přáním a představám.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE - HEREC FILIP ANTONIO

Na internetu byl označen za nejslavnějšího současného českého dětského herce. Také bývá někdy označován jako druhý Tomáš Holý. Nyní již téměř šestnáctiletý herec Filip Antonio začínal ve filmu ve svých čtyřech letech, a to ve snímku Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh. Hudební a herecké vlohy Filip Antonio zdědil bezesporu po své mamince - muzikálové a operetní zpěvačce a herečce Ditě Hořínkové. Mezi další známé filmy, ve kterých účinkoval, patří např. Špunti na vodě, Přání k mání, Duch nad zlato, Jak básníci čekají na zázrak nebo Kouzelník žito.

Bylo mi ctí tohoto mladého talentovaného herce fotografovat.

RODINNÉ FOTOGRAFOVÁNÍ PRO LUCII KŘÍŽKOVOU

Bylo mi ctí přivítat v mém fotostudiu paní Lucii Křížkovou. Moderátorku nejen pořadu Sama doma. Lucie Váchová je vítězka soutěže Miss České republiky v roce 2003. Poté dostala příležitost zúčastnit se jako zástupkyně České republiky soutěže Miss World v Číně a stala se První vicemiss World Sports, což je sportovní soutěž účastnic Miss World. Zahrála také několik drobných filmových či televizních rolí. A pravidelné pořádá různé charitativní projekty. Mimo vše zmíněné je ale především milující máma. Fotografovala jsem především její dvě děti, Davídka a Lolu. Při té příležitosti vzniklo i pár rodinných fotografií.

Manžel Lucie Křížkové - David Křížek - je český profesionální jachtař. Získal mnoho medailí z Mistrovství ČR v různých lodních třídách, celkem čtyřikrát přeplul Atlantský oceán. Stal se profesionálním trenérem jachtingu ve Sportovním centru mládeže, které spoluzakládal. V listopadu 2008 vydal David Křížek svoji první dobrodružnou knihu o přípravě a vlastní účasti v legendárním …

FOTOGRAFOVÁNÍ PRO WEB URČENÝ MAMINKÁM

Prožijte okamžiky těhotenství, porodu a prvních let děťátka v lásce, sebedůvěře a klidu... Pomoci Vám s tím může paní Iveta Hladíková, která nabízí mnoho služeb pro maminky, i pro ty nastávající. Více se můžete dozvědět na jejích internetových stránkách www.4mama.cz. Pro tento web jsme nedávno vytvářely u mne v ateliéru novou sadu fotografií.


Paní Iveta Hladíková je členkou občanského sdružení Mamila, které poskytuje pomoc, poradenství a podporu matkám a dětem po celou dobu trvání kojení. Vystudovala obor dětská sestra a má několikaletou praxi na oddělení dětské onkologie, oddělení transplantace kostní dřeně a nedonošeneckém JIPu ve FN Motol v Praze.

Je certifikovanou chůvou pro děti od narození do 3 let věku. Dále je certifikovanou lymfoterapeutkou přímo u kapacity v tomto oboru MUDr. Bechyněho s praxí v CPM u MUDr. Vlasáka v Praze. V roce 2006 vystudovala obor ošetřovatelství a pedagogika na LF UK. Absolvovala kurz masáží kojenců a dětí a aromaterapie u Mgr. Hašplové. Působí jako uč…