Přeskočit na hlavní obsah

FINE ARTS CHILDREN PHOTOGRAPHY

Nedávno mne oslovil zástupce stránky Fine Arts Child Photography s tím, že by rádi prezentovali a svým čtenářům a sledovatelům představili mé dětské fotografie. Na jejich dotaz, zda souhlasím, jsem měla chuť zakřičet jasné a hlasité ANO. Stránku sleduji již delší dobu a obdivuji práci mnoha fotografů, jejichž práce se na ní objevuje. A mně se doteď ani nesnilo, že by mé fotografie mohly být prezentovány společně s těmi, u kterých mi vždy spadne brada a které tolik obdivuji.


Je to stránka pro všechny milovníky uměleckých portrétů dětí. Prezentují dětské portrétní fotografy ze všech koutů světa, fotografie černobílé i barevné, které zachycují děti v jejich plné kráse, jedinečnosti a jim vlastním chování.

Když se na tyto dětské fotografie podíváte poprvé, dostavují se různé pocity. Tyto fotky se dotknou Vašeho srdce i Vaší mysli, neboť se zabývají mnoha aspekty pohledu na svět, jako například: idealizovaný svět, ztracený ráj, bezstarostné dětství, ačkoliv bezstarostnost může být i falešná. Na těchto snímcích máme někdy pocit, že se blížíme k tomu, abychom uchopili tajemství navždy ztraceného dětství. Dávají nám možnost se svojí myslí do něj opět vrátit a připomenout si okamžiky již dávno zmizelé.

Je mi velkou ctí, že mé jméno a mé fotografie dětí byly publikovány na facebookové stránce Fine Arts Child Photography vedle mnoha světově uznávaných fotografů. Děkuji velice Thierry Vermeire za tuto příležitost.Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE - HEREC FILIP ANTONIO

Na internetu byl označen za nejslavnějšího současného českého dětského herce. Také bývá někdy označován jako druhý Tomáš Holý. Nyní již téměř šestnáctiletý herec Filip Antonio začínal ve filmu ve svých čtyřech letech, a to ve snímku Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh. Hudební a herecké vlohy Filip Antonio zdědil bezesporu po své mamince - muzikálové a operetní zpěvačce a herečce Ditě Hořínkové. Mezi další známé filmy, ve kterých účinkoval, patří např. Špunti na vodě, Přání k mání, Duch nad zlato, Jak básníci čekají na zázrak nebo Kouzelník žito.

Bylo mi ctí tohoto mladého talentovaného herce fotografovat.

RODINNÉ FOTOGRAFOVÁNÍ PRO LUCII KŘÍŽKOVOU

Bylo mi ctí přivítat v mém fotostudiu paní Lucii Křížkovou. Moderátorku nejen pořadu Sama doma. Lucie Váchová je vítězka soutěže Miss České republiky v roce 2003. Poté dostala příležitost zúčastnit se jako zástupkyně České republiky soutěže Miss World v Číně a stala se První vicemiss World Sports, což je sportovní soutěž účastnic Miss World. Zahrála také několik drobných filmových či televizních rolí. A pravidelné pořádá různé charitativní projekty. Mimo vše zmíněné je ale především milující máma. Fotografovala jsem především její dvě děti, Davídka a Lolu. Při té příležitosti vzniklo i pár rodinných fotografií.

Manžel Lucie Křížkové - David Křížek - je český profesionální jachtař. Získal mnoho medailí z Mistrovství ČR v různých lodních třídách, celkem čtyřikrát přeplul Atlantský oceán. Stal se profesionálním trenérem jachtingu ve Sportovním centru mládeže, které spoluzakládal. V listopadu 2008 vydal David Křížek svoji první dobrodružnou knihu o přípravě a vlastní účasti v legendárním …

FOTOGRAFOVÁNÍ PRO WEB URČENÝ MAMINKÁM

Prožijte okamžiky těhotenství, porodu a prvních let děťátka v lásce, sebedůvěře a klidu... Pomoci Vám s tím může paní Iveta Hladíková, která nabízí mnoho služeb pro maminky, i pro ty nastávající. Více se můžete dozvědět na jejích internetových stránkách www.4mama.cz. Pro tento web jsme nedávno vytvářely u mne v ateliéru novou sadu fotografií.


Paní Iveta Hladíková je členkou občanského sdružení Mamila, které poskytuje pomoc, poradenství a podporu matkám a dětem po celou dobu trvání kojení. Vystudovala obor dětská sestra a má několikaletou praxi na oddělení dětské onkologie, oddělení transplantace kostní dřeně a nedonošeneckém JIPu ve FN Motol v Praze.

Je certifikovanou chůvou pro děti od narození do 3 let věku. Dále je certifikovanou lymfoterapeutkou přímo u kapacity v tomto oboru MUDr. Bechyněho s praxí v CPM u MUDr. Vlasáka v Praze. V roce 2006 vystudovala obor ošetřovatelství a pedagogika na LF UK. Absolvovala kurz masáží kojenců a dětí a aromaterapie u Mgr. Hašplové. Působí jako uč…