Přeskočit na hlavní obsah

BUSINESS PORTRÉT - ANNA ŠPERLOVÁ

Nedávno mne ve fotostudiu za účelem fotografování navštívila paní Anna Šperlová, jednatelka společnosti Excellent Plzeň s.r.o. Paní Šperlovou znám již několik let jako úspěšnou podnikatelku, organizátorku společenských akcí, především konference Excellentní žena a plesů. Do studia ke mně přišla za účelem pořízení fotografií pro její profesní zájmy. Během plánovací konzultace mi však prozradila o sobě i to, že velice ráda tančí společenské tance a doma má několik společenských šatů. Tato informace pro mne byla jasným impulsem k tomu, přesvědčit ji, aby si na focení přinesla i některé z jejích oblíbených šatů a abychom kromě business portrétů vyfotily i něco do jejího osobního archivu.


Společnost EXCELLENT PLZEŇ s.r.o. nabízí své služby těm, které zajímá vzdělávání, osobní rozvoj, kultura, zdravý životní styl a setkávání s lidmi. Konference, které pořádá, jsou určeny pro ženy všech věkových kategorií, různých zájmů i profesí a jejich cílem je pravidelné společné setkávání, výměna zkušeností, vzdělávání, hledání nových aktivit i posilování sebevědomí. Součástí programu jsou přednášky zajímavých exkluzivních hostů, které Anna Šperlová pečlivě vybírá a kteří účastnice nejen motivují a inspirují, ale i nabíjejí pozitivní energií. Za svoje aktivity získala paní Anna Šperlová v roce 2016 cenu Žena regionu Plzeňského kraje.

Kromě práce, která ji velice baví, a tance, paní Šperlová také velice ráda cestuje. Sama o sobě říká, že žije velmi inspirující život, cestuje, poznává nové lidi. Celý svůj život se vzdělává a dokud to půjde, tak nepřestane. A byla by moc ráda, kdyby toto nadšení přenesla i na ostatní ženy. Těší ji, když jí píší své nápady, návrhy a pak se podaří je společně zrealizovat. A ještě má jednu velkou radost – je více jak 20 let členkou celosvětové charitativní organizace Lions International. A na základě toho založila v Plzni klub Lions Club Plzeň Ladies. Pomáhá nevidomým dětem i dospělým, postiženým dětem, všem potřebným. Pokud by některá z žen chtěla pomáhat, rády ji mezi sebou přivítají.

Odkazy na stránky společnosti Excellent Plzeň s.r.o. a konference Excellentní žena:
www.explzen.cz
www.excellentnizena.cz

A pokud i vy byste měli zájem o portrétní fotografie, můžete navštívit mé internetové stránky, kde s o fotografování dozvíte vice:
www.portretygabriela.cz

Za úpravu vizáže a asistenci během fotografování děkuji Ivě Markové, ze I'M - Studio Touch of Beauty.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

FOTOGRAFOVÁNÍ PRO MÓDNÍ NÁVRHÁŘKU IVETU PAULEROVOU

Nedávno jsem měla příležitost fotografovat módní návrhářku, paní Ivetu Paulerovou. Oslovila mne s přáním, abych vyfotografovala její rodinu a zároveň i její profesní portrét, který aktuálně potřebovala do článku o její nově připravované kolekci.


Návrhářství se Iveta věnuje již od roku 2005, kdy dokončila oděvní školu. Proto se řadí mezi naše přední české módní návrháře. Během studií se účastnila celorepublikových přehlídek a soutěží, kde získala řadu ocenění. Od té doby spolupracovala také na řadě projektů, jakými jsou soutěže krásy, spolupráce s charitativními organizacemi a jiné. Má za sebou několik vlastních módních přehlídek a širokou vlastní rozmanitou tvorbu. Patří mezi ni především dámské společenské šaty, svatební šaty, koktejlky apod.

Pro Ivetu jsou na šatech velmi důležité detaily, které dotváří jedinečnost celkového vzhledu oděvu. Pro svou tvorbu používá luxusní materiál, zejména z Itálie a Francie, který doplňuje kvalitními komponenty na světové úrovni. Originální šaty, ne…

FOTOGRAFIE DO DALŠÍHO KOLA The Portrait Masters Awards

Tak toto jsou moji letošní adepti, které jsem vyslala do dalšího kola mezinárodní fotografické soutěže The Portrait Masters Awards. Poslala bych více, ale už takhle jsem překročila svůj finanční limit, který jsem si na toto kolo povolila.

Je to vždy velké rozhodování, kterou fotku vybrat. A není to jen o tom vybrat a poslat. Ale je třeba očekávat i možné zklamání, protože to, co se líbí mně a přijde mi zajímavé, už nemusí připadat zajímavé porotě. Když pak nějaká fotografie, která mne chytla u srdce a u které mám pocit, že se to fakt povedlo, dostane bodů málo nebo neprojde, bývá to bolestivé. I když si předem říkám, že to tak prožívat nebudu :-) Ale i tyto případné neúspěchy, jsou cestou k růstu a učí mne. Takže letos do toho jdu opět, držte mi palce. :-)

VÝBĚR DĚTSKÝCH PORTRÉTNÍCH FOTOGRAFIÍ ZA ROK 2018

Závěr roku svádí k rekapitulaci a poohlédnutím se. Prohlížím si svoji práci za uplynulých 12 měsíců a přemýšlím, co se mi tento rok podařilo, čeho jsem dosáhla a zároveň i plánuji, dávám dohromady cíle pro rok příští. V rámci této rekapitulace jsem připravila krátké video, výběr z dětských portrétních fotografií, které jsem v roce 2018 pořídila. Je to pouze část mé práce, letos velkou část mé práce tvořily i portréty dospělých. Ty budou mít své video třeba příští rok :-)