Přeskočit na hlavní obsah

FOTOGRAFOVÁNÍ PRO WEB URČENÝ MAMINKÁM

Prožijte okamžiky těhotenství, porodu a prvních let děťátka v lásce, sebedůvěře a klidu... Pomoci Vám s tím může paní Iveta Hladíková, která nabízí mnoho služeb pro maminky, i pro ty nastávající. Více se můžete dozvědět na jejích internetových stránkách www.4mama.cz. Pro tento web jsme nedávno vytvářely u mne v ateliéru novou sadu fotografií.


Paní Iveta Hladíková je členkou občanského sdružení Mamila, které poskytuje pomoc, poradenství a podporu matkám a dětem po celou dobu trvání kojení. Vystudovala obor dětská sestra a má několikaletou praxi na oddělení dětské onkologie, oddělení transplantace kostní dřeně a nedonošeneckém JIPu ve FN Motol v Praze.

Je certifikovanou chůvou pro děti od narození do 3 let věku. Dále je certifikovanou lymfoterapeutkou přímo u kapacity v tomto oboru MUDr. Bechyněho s praxí v CPM u MUDr. Vlasáka v Praze. V roce 2006 vystudovala obor ošetřovatelství a pedagogika na LF UK. Absolvovala kurz masáží kojenců a dětí a aromaterapie u Mgr. Hašplové. Působí jako učitelka v soukromé školce Wonderland v Praze pro věkovou skupinu 2-3 roky.

Její pracovní láskou jsou děti od embrya v bříšku, přes plod, novorozence až do 3 let věku a to na suchu i ve vodě. Věnuje se poradenství v oblasti poporodní péče o matku a dítě, laktačnímu poradenství, správnému držení a polohování novorozence a kojence, rozvoji, výchově a vzdělávání kojenců a batolat v souladu s jejich psychomotorickým vývojem a vrozenými dispozicemi. Poskytuje služby jako poporodní dula s působením v domácnosti a pokud si to stav vyžaduje i v průběhu noci. Ve vodě pracuje s dětmi od zhojení pupečníku formou vaničkování a následného plavání. Úzce spolupracuje s fyzioterapeutkou a ortopedkou. Děti u kterých zjistí odchylky od vývoje posílá na vyšetření. Po vyšetření lékař „ušije“ manipulaci, cvičení a plavání na míru, tak jak si stav dítěte vyžaduje. Tento způsob detekace odchylek a zahájení včasného cvičení a manipulace s dítětem v útlém věku nám umožňuje hravou formou dosáhnout návratu k fyziologickému vývoji s ohledem na individualitu dítěte. Do 1 roku věku dítěte se tak dá kompenzovat řada nesrovnalostí.

Je zastánkyně alternativní medicíny, zdravého životního stylu a výchovy dětí s láskou, kdy posloucháme intuici a ctíme hranice. Čerpá z letitých zkušeností z praxe a jejím mentorem je prof. PhDr. Zdeněk Matějček, CSc.

Služby, které nabízí jsou:

  • individuální poradenství pro ženy během těhotenství
  • doprovod v těhotenství a při porodu 
  • doprovod ženy po porodu a v šestinedělí
  • pomoc jako laktační poradkyně ženám před porodem (příprava na laktaci) a po porodu (první přisátí, správné přisátí…) v šestinedělí a kojeneckém a batolecím věku
  • individuální poradenství v oblasti výchovy, vývoje a vzdělávání  dětí od stádia plodu do věku 3 let dítěte
  • vaničkování u Vás doma od zhojení pupečníčku do 6-8 měsíce věku miminka ( návštěva zahrnuje seznámení s aktuálním psychomotorickým vývojem miminka, detekace odchylek vývoje a jejich kompenzace, denní režim miminka, laktační poradenství, výživa a pitný režim maminky, správnou manipulaci s miminkem a další dotazy a problémy, které Vás zajímají) 
  • následné plavání miminka od 6 měsíce 


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE - HEREC FILIP ANTONIO

Na internetu byl označen za nejslavnějšího současného českého dětského herce. Také bývá někdy označován jako druhý Tomáš Holý. Nyní již téměř šestnáctiletý herec Filip Antonio začínal ve filmu ve svých čtyřech letech, a to ve snímku Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh. Hudební a herecké vlohy Filip Antonio zdědil bezesporu po své mamince - muzikálové a operetní zpěvačce a herečce Ditě Hořínkové. Mezi další známé filmy, ve kterých účinkoval, patří např. Špunti na vodě, Přání k mání, Duch nad zlato, Jak básníci čekají na zázrak nebo Kouzelník žito.

Bylo mi ctí tohoto mladého talentovaného herce fotografovat.

RODINNÉ FOTOGRAFOVÁNÍ PRO LUCII KŘÍŽKOVOU

Bylo mi ctí přivítat v mém fotostudiu paní Lucii Křížkovou. Moderátorku nejen pořadu Sama doma. Lucie Váchová je vítězka soutěže Miss České republiky v roce 2003. Poté dostala příležitost zúčastnit se jako zástupkyně České republiky soutěže Miss World v Číně a stala se První vicemiss World Sports, což je sportovní soutěž účastnic Miss World. Zahrála také několik drobných filmových či televizních rolí. A pravidelné pořádá různé charitativní projekty. Mimo vše zmíněné je ale především milující máma. Fotografovala jsem především její dvě děti, Davídka a Lolu. Při té příležitosti vzniklo i pár rodinných fotografií.

Manžel Lucie Křížkové - David Křížek - je český profesionální jachtař. Získal mnoho medailí z Mistrovství ČR v různých lodních třídách, celkem čtyřikrát přeplul Atlantský oceán. Stal se profesionálním trenérem jachtingu ve Sportovním centru mládeže, které spoluzakládal. V listopadu 2008 vydal David Křížek svoji první dobrodružnou knihu o přípravě a vlastní účasti v legendárním …