Přeskočit na hlavní obsah

Fotografování těhotenského bříška, Plzeň

Markétu jsem poprvé fotografovala na podzim v roce 2020, když čekala své třetí miminko, Vznikla tehdy spousta krásných fotografií. To, že mi o dva roky později zavolá, jestli bych jí nenafotila i její čtvrté těhotenství, mne tehdy vůbec nenapadlo. Vůbec nevím, jak to tato žena dělá, že vypadá stále tak skvěle.

Protože od prvního těhotenského fotografování to nebylo tak dlouho, snažila jsem se vymyslet nové styly, aby její nové fotografie byly odlišné od těch předchozích. 

Všem nastávajícím maminkám bych doporučila, aby své těhotenské fotografování neodkládaly. Jednou budou vaše děti nadšené, až jim budete ukazovat své fotografie z období těhotenství. Společně s vizážistkou se postaráme o to, abyste na nich vypadala jako bohyně. 

Nejlepší doba na fotografování je 28. až 34. týden. Kontaktujte mne, pokud o fotografování uvažujete. Ráda Vám řeknu všechny podrobnosti. Zastihnete mne na e-mailu gabriela@portretygabriela.cz nebo na telefonu 607392911. Také si můžete prohlédnout galerii těhotenských fotografií na mých internetových stránkách WWW.PORTRETYGABRIELA.CZ.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE - HEREC VIKTOR ANTONIO

Nedávno jsem Vám zde představila fotografie herce Filipa Antonio. A dnes pro změnu přináším fotografie jeho neméně úspěšného mladšího bratra Viktora Antonio. Viktor Antonio jako pětiletý vyhrál konkurz do muzikálu Děti ráje. V současnosti ho můžete vidět například v muzikálech Kocour v botách nebo Čas růží. Z filmů bychom mohli jmenovat Anděl Páně 2, Po strništi bos, Špunti na vodě nebo Pepa. Jsem moc ráda, že jsem Filipa, Viktora i jejich maminku, zpěvačku a herečku Ditu Hořínkovou měla příležitost fotografovat. A nesmím zapomenout samozřejmě ani na jejich pejska Bertíka. Byl to ten fotograficky nejposlušnější pes, kterého jsem kdy fotila. Stačí na něj zavolat jménem a ihned pózuje.

PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE - HEREC FILIP ANTONIO

Na internetu byl označen za nejslavnějšího současného českého dětského herce. Také bývá někdy označován jako druhý Tomáš Holý. Nyní již téměř šestnáctiletý herec Filip Antonio začínal ve filmu ve svých čtyřech letech, a to ve snímku Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh. Hudební a herecké vlohy Filip Antonio zdědil bezesporu po své mamince - muzikálové a operetní zpěvačce a herečce Ditě Hořínkové. Mezi další známé filmy, ve kterých účinkoval, patří např. Špunti na vodě, Přání k mání, Duch nad zlato, Jak básníci čekají na zázrak nebo Kouzelník žito. Bylo mi ctí tohoto mladého talentovaného herce fotografovat.

PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE - DITA HOŘÍNKOVÁ

Poté, co jste zde nedávno mohli vidět fotografie bratrů Filipa a Viktora, je nyní konečně řada i na fotografii jejich maminky, herečky a zpěvačky Dity Hořínkové. Zpěvačka a herečka Dita Hořínková působí na divadelní scéně již od svých osmi let, kdy začínala v Národním divadle v představení Liška Bystrouška. Už jako členka Kühnova dětského sboru ztvárnila řadu dětských rolí ve Státní opeře Praha a v Národním i Stavovském divadle. Vystudovala obor herectví a moderování a poté absolvovala obor pedagogika, psychologie a metodika zpěvu na pražské HAMU. Má za sebou turné po Japonsku, koncertování v Kanadě, působení v muzikálech Cats, Miss Saigon, Evita, Romeo a Julie, Kabaret, Cikáni jdou do nebe, operetách My Fair Lady, Čardášová princezna, četná vystoupení společně s naším předním houslovým virtuozem Jaroslavem Svěceným, moderování rozhlasových pořadů, nejrůznějších kulturních a společenských akcí, vystupování v televizi, četná představení pro děti a mládež včetně charitativních akcí