Přeskočit na hlavní obsah

Fotografická soutěž ND Awards 2023

ND Awards patří mezi nejvyhledávanější profesionální soutěže mezi fotografy, a to především díky svému modernímu přístupu k fotografii s respektem k tradici. Jejím cílem je najít cestu k podpoře těch nejlepších umělců. Unikátní přístup a jasná vize rozvoje ve fotografii jsou důvody, proč ND Awards získaly tak obrovskou popularitu. Porota této prestižní fotografické soutěže je skupinou vysoce respektovaných profesionálů z fotografického oboru, včetně majitelů galerií, vydavatelů, editorů a uznávaných fotografů. 

V prosinci 2022 mi potěšila zpráva v e-mailové schránce - 3. místo ve fotografické soutěži ND Awards v kategorii dětský portrét. Na úspěch v této soutěži jsem si musela pár let počkat. Stálo to ale za to. ❤️ Děkuji!Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE - HEREC VIKTOR ANTONIO

Nedávno jsem Vám zde představila fotografie herce Filipa Antonio. A dnes pro změnu přináším fotografie jeho neméně úspěšného mladšího bratra Viktora Antonio. Viktor Antonio jako pětiletý vyhrál konkurz do muzikálu Děti ráje. V současnosti ho můžete vidět například v muzikálech Kocour v botách nebo Čas růží. Z filmů bychom mohli jmenovat Anděl Páně 2, Po strništi bos, Špunti na vodě nebo Pepa. Jsem moc ráda, že jsem Filipa, Viktora i jejich maminku, zpěvačku a herečku Ditu Hořínkovou měla příležitost fotografovat. A nesmím zapomenout samozřejmě ani na jejich pejska Bertíka. Byl to ten fotograficky nejposlušnější pes, kterého jsem kdy fotila. Stačí na něj zavolat jménem a ihned pózuje.

Co mi ženy prozradily o jejich pocitech při fotografování

Linda, Hedvika & Markéta .... tři ženy, které se v roce 2021 zúčastnily projektu 40krát 40plus. A co o něm říkají? To se dozvíte v tomto videu: Pokud o účasti uvažujete a chtěli byste vědět více podrobností, navštivte odkaz níže, kde naleznete všechny důležité informace. V případě zájmu pak vyplňte formulář, který na odkazu naleznete. Děkuji a těším se! 😉 https://www.portretygabriela.cz/40-krat-40-plus

Jak se ženám líbilo fotografování?

A i dnes vám přináším video. Opět v něm tři ženy, Katka, Ilona a Veronika, povídají o svém fotografickém zážitku. Děkuji, že jste se mnou sdílely své pocity o focení, že jste se nebály mluvit před kamerou a díky tomu se i ostatní ženy mohou dozvědět, jaké pro vás focení bylo.