Přeskočit na hlavní obsah

Profesní fotografie pro L'uboslavu

Nedávno jsem měla příležitost vytvořit profesionální fotografie pro zahradní designerku  Ľuboslavu Soglovou. 

Propojení přírody a designu je pro L'uboslavu životním posláním. Je začínající zahradní designérkou, která se s vášní vydává do světa plného možností a inspirace. Inspirací jí je božská příroda. I když je její cesta teprve na začátku, každý projekt jí přináší nové poznatky a způsoby, jak spojit lásku k přírodě s konkrétní tvorbou.

Věří, že každá zahrada může být úžasným místem pro odpočinek, inspiraci, místem radosti, zdrojem lásky, láskou samotnou. Spojuje přírodní prvky s designem, aby vytvořila prostředí, která poskytují útulný a harmonický únik z každodenního shonu.

I když je teprve na začátku svého profesního putování, je připravena přijmout každou výzvu, kterou jí tento nádherný obor přinese. Pokud hledáte partnera pro tvorbu zahrady vašich snů, neváhejte ji kontaktovat. Je tady, aby vám pomohla přeměnit vaše představy na skutečnost a přinesla do vašeho života krásu a harmonii přírody prostřednictvím vaší zahrady.

Může vám nabídnout:
  • Studii zahrady (s realizací nebo realizace svépomocí)
  • Projekt zahrady s 3D modelem
  • Návrh záhonů – květinového, bylinkového, ...
  • Konzultace, dohled nad realizací

Pro více informací navštivte její stránky www.lubadesing.cz; Facebook: LUBA Garden Design ; Instgram: luba_garden_design_
Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE - HEREC VIKTOR ANTONIO

Nedávno jsem Vám zde představila fotografie herce Filipa Antonio. A dnes pro změnu přináším fotografie jeho neméně úspěšného mladšího bratra Viktora Antonio. Viktor Antonio jako pětiletý vyhrál konkurz do muzikálu Děti ráje. V současnosti ho můžete vidět například v muzikálech Kocour v botách nebo Čas růží. Z filmů bychom mohli jmenovat Anděl Páně 2, Po strništi bos, Špunti na vodě nebo Pepa. Jsem moc ráda, že jsem Filipa, Viktora i jejich maminku, zpěvačku a herečku Ditu Hořínkovou měla příležitost fotografovat. A nesmím zapomenout samozřejmě ani na jejich pejska Bertíka. Byl to ten fotograficky nejposlušnější pes, kterého jsem kdy fotila. Stačí na něj zavolat jménem a ihned pózuje.

Co mi ženy prozradily o jejich pocitech při fotografování

Linda, Hedvika & Markéta .... tři ženy, které se v roce 2021 zúčastnily projektu 40krát 40plus. A co o něm říkají? To se dozvíte v tomto videu: Pokud o účasti uvažujete a chtěli byste vědět více podrobností, navštivte odkaz níže, kde naleznete všechny důležité informace. V případě zájmu pak vyplňte formulář, který na odkazu naleznete. Děkuji a těším se! 😉 https://www.portretygabriela.cz/40-krat-40-plus

Jak se ženám líbilo fotografování?

A i dnes vám přináším video. Opět v něm tři ženy, Katka, Ilona a Veronika, povídají o svém fotografickém zážitku. Děkuji, že jste se mnou sdílely své pocity o focení, že jste se nebály mluvit před kamerou a díky tomu se i ostatní ženy mohou dozvědět, jaké pro vás focení bylo.